به نام خدا                                                                                                 11/ 4 / 1400

 کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران ضایعه درگذشت دانشمند و استاد برجسته مهندسی برق کشور، جناب آقای دکتر رنجبر، عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف و از مؤسسین کانون صنفی استادان دانشگاهی را به جامعه دانشگاهی و مردم عزیز ایران تسلیت عرض می نماید. مرحوم استاد آقای دکتر رنجبر از جمله نخبگانی بود که عمر گران

سنگ خود را وقف آموزش عالی و صنعت کشور نمود. از جمله خدمات ارزشمند ایشان می توان به ریاست دانشگاه صنعتی شریف و مسؤلیت های اجرایی متعدد در صنعت برق از قبیل معاونت وزیر نیرو در امور برق و انرژی، ریاست پژوهشگاه نیرو، ریاست مجتمع تحقیقات و توسعه دانشگاه صنعتی شریف، عضویت هیأت مدیره مشانیر و شرکت آب و نیرو اشاره نمود. آقای دکتر رنجبر عضو کمیسیون انرژی شورای پژوهش های علمی کشور، عضو فرهنگستان علوم ایران، عضو انجمن علمی Cigre و چهره ماندگار و استاد ممتاز و عضو هیأت علمی نمونه کشوری بودند. خدمات و تأثیر بسزای ایشان در توسعه آموزش عالی و علم و فنآوری و تربیت دانشجویان ممتاز و متخصص هرگز فراموش نخواهد شد.

لازم می داند یکبار دیگر این ضایعه بزرگ را به خانواده ایشان، دانشجویان و همکاران محترم در دانشگاه ها،پژوهشگاه ها و مراکز علمی و به ويژه اعضای کانون صنفی استادان دانشگاهی کشور تسلیت عرض نموده و جایگاه والای مرحوم مغفور استاد گرانقدر آقای دکتر رنجبر را گرامی بداریم.

 

                                             کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران

 

تماس با ما

آدرس: تهران، خيابان جمالزاده شمالی، خيابان نصرت غربی، نبش کوچه جزايری، پلاک 1

تلفکس: 666574883-021

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مسئولین اجرایی کانون

رییس شورا: دکتر محمد رضا عارف

نایب رییس شورا: دکتر جعفر توفیقی

خزانه دار : دکتر محمد حسن پیش بین

دبیر شورا: دکتر ناصر سلطانی

 

آمار بازدید کنندگان

2345331
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
6806
18107
46316
6806
313026
2345331

پیش بینی امروز
23688