به نام خدا                                                                                                 11/ 4 / 1400

 کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران ضایعه درگذشت دانشمند و استاد برجسته مهندسی برق کشور، جناب آقای دکتر رنجبر، عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف و از مؤسسین کانون صنفی استادان دانشگاهی را به جامعه دانشگاهی و مردم عزیز ایران تسلیت عرض می نماید. مرحوم استاد آقای دکتر رنجبر از جمله نخبگانی بود که عمر گران

سنگ خود را وقف آموزش عالی و صنعت کشور نمود. از جمله خدمات ارزشمند ایشان می توان به ریاست دانشگاه صنعتی شریف و مسؤلیت های اجرایی متعدد در صنعت برق از قبیل معاونت وزیر نیرو در امور برق و انرژی، ریاست پژوهشگاه نیرو، ریاست مجتمع تحقیقات و توسعه دانشگاه صنعتی شریف، عضویت هیأت مدیره مشانیر و شرکت آب و نیرو اشاره نمود. آقای دکتر رنجبر عضو کمیسیون انرژی شورای پژوهش های علمی کشور، عضو فرهنگستان علوم ایران، عضو انجمن علمی Cigre و چهره ماندگار و استاد ممتاز و عضو هیأت علمی نمونه کشوری بودند. خدمات و تأثیر بسزای ایشان در توسعه آموزش عالی و علم و فنآوری و تربیت دانشجویان ممتاز و متخصص هرگز فراموش نخواهد شد.

لازم می داند یکبار دیگر این ضایعه بزرگ را به خانواده ایشان، دانشجویان و همکاران محترم در دانشگاه ها،پژوهشگاه ها و مراکز علمی و به ويژه اعضای کانون صنفی استادان دانشگاهی کشور تسلیت عرض نموده و جایگاه والای مرحوم مغفور استاد گرانقدر آقای دکتر رنجبر را گرامی بداریم.

 

                                             کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران

 

تماس با ما

آدرس: تهران، خيابان جمالزاده شمالی، خيابان نصرت غربی، نبش کوچه جزايری، پلاک 1

تلفکس: 666574883-021

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید کنندگان

8045225
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
14104
15600
100536
241869
294456
8045225

پیش بینی امروز
16512